Telpu uzkopšana

Pēc celtniecības, remonta darbiem, ģenerālā tīrīšana, dziļā tīrīšana, ikdienas uzkopšana

IKŠĶILE | OGRE | SALASPILS | BALDONE |ĶEKAVA | BALOŽI | MĀRUPE | ROPAŽI | ĀDAŽI |SIGULDA | LIELVĀRDE |ĶEGUMS | RĪGA | UN APKĀRTNE

Uzkopšanas pakalpojumi

 Tu esi smagi strādājis visu nedēļu, un Tava dzīve ir aizņemta. Mēs to zinām un tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev! Ir pienācis laiks dot sev iespēju atgūt mazliet laika un pavadīt nedēļas nogali atpūšoties. Tīrīšanas pakalpojumu rezervēšana ir vienkārša un izdevīga, mēs nodrošinām vairākus pakalpojumus, kuri atbilst Tavām vajadzībām.

 Tu saņem ne tikai profesionāli iztīrītas telpas, bet tagad vari pavadīt vairāk laiku kopā ar ģimeni, piedalīties pasākumos, nodoties saviem hobijiem vai vairāk laika veltīt darbam, palielinot savus ienākumus. Tā vietā lai vergotu mājas darbiem, uztici šos darbus profesionāļiem, kuri mīl savu darbu!

Ģenerālā tīrīšana

Vairs nav jāmēģina visus mājas darbus ievietot savā aizņemtajā dienas grafikā un ļauj ekspertiem Tev palīdzēt ar vienreizēju Tavas mājas tīrīšanu! Tev nav nepieciešams mainīt savu ikdienas rutīnu, lai saņemtu pakalpojumu Tev izdevīgā laikā.
Neatkarīgi no pakalpojumiem par kuriem mēs vienosimies, mēs esam vairāk kā priecīgi Tev sniegt ģenerālās tīrīšanas pakalpojumu.

Dziļā tīrīšana

Vai Tu zini kas ir dziļā tīrīšana? Ja vēlies lai Tava māja ir tīra ne tikai no ārpuses, bet spīd arī no iekšpuses, tad droši uztici šo uzdevumu Kārtība Tīrība ekspertiem. Dziļā tīrīšana ir labākais veids, lai nodrošinātu nevainojamu tīrību Tavā saimniecībā. Laika gaitā Tavā mājā – īpaši virtuvē un vannas istabā – uzkrājas netīrumi, tauki un putekļu, kurus ikdienas tīrīšanā neiztīra.
Dziļā tīrīšana piedāvā šādus pakalpojumus:
– flīžu un to šuvju mazgāšana
– skapīšu un skapju iekšpuses tīrīšana
– cepeškrāsns, plīts virsmas, tvaika nosūcēju un to filtru mazgāšana
– bārbekjū, jeb tā saucamo gāzes grilu attaukošana un mazgāšana
– atkaļķošana
– pelējuma tīrīšana
– trauku mazgājamās mašīnas mazgāšana
– sienu mazgāšana, slaucīšana

Pēc celtniecības, remonta darbiem 

Mājas celtniecība, kosmētiskais remonts vai kapitālais remonts, pēc tā vienmēr paliek putekļi un netīrumi. Nemaz nerunājot par krāsām, lakām un špakteļiem kuri sacietē un ir grūti notīrāmi. Rezervē tīrīšanu un ļaujiet speciālistiem paveikt šo darbu. Mēs iedradīsimies ar speciālu ekipējumu un tīrīšanas līdzekļiem, atliek tikai vienoties par laiku kad tiks veikts pakalpojums. Vairāk parpakalpojumu lasi šeit.

Pirms – pēc ballītes

Gatavojoties ballītei Tev ir daudz darba un pati sagatavošanās aizņem daudz laika. Ja Tu nevēlies, lai būtu jāuztraucas par to kā tas viss tiks sakopts, tad ļauj Kārtība Tīrība speciālistiem parūpēties par to. Mēs piedāvājam visaptverošu tīrīšanu un Tu vari būt pārliecināts ka Tava māja, vai birojs būs nevainojami tīrs pirms, vai pēc ballītes. 

Ikdienas uzkopšana

Katru nedēļu, ik pāris nedēļas vai ikmēneša telpu uzkopšana.

Ekoloģiskā tīrīšana

Mēs esam atraduši risinājumu, kurš mūsuprāt, ir viens no labākajiem ekoloģiskās tīrīšanas līdzekļiem – Zero Natural Force, kuri ir pilnīgi bez alergēniem un dermatoloģiskos trestos pārbaudīti. Pilnīgi bioloģiski noārdās saskaņā ar HACCP regulu – pārtikas un kosmētikas nozarē apstiprinātām krāsvielām. To formula pH 10.5. ir pilnīgi organiska.

Cenas

 

Pakalpojums

 

Pirmā stunda / minimālā cena Katra nākamā stunda / cena par vienību Piezīmes
Ģenerālā tīrīšana, pēc celtniecības, pirms-pēc ballītes 90 € no 1.70 € / m2
Dziļā tīrīšana Pēc pieprasījuma Pēc pieprasījuma
– flīžu, šuvju mazgāšana 30 € 2.5 € / m2
– skapīšu un skapju iekšpuse pēc vienošanās pēc vienošanās
– cepeškrāsns / plīts / tvaika nosūcēju filtri 35 / 20 / 30 €
– bārbekjū, jeb tā saucamo gāzes grilu attaukošana un mazgāšana no 60 € atkarībā no izmēra un degļu skaita
– atkaļķošana, pelējuma tīrīšana 30 € pēc vienošanās
– trauku mazgājamās mašīnas mazgāšana 30 €
– sienu mazgāšana 30 € no 0.80 € / m2
Ekoloģiskā tīrīšana 50 € no 1.25 –  3 € / m2
Ikdienas uzkopšana pēc vienošanās pēc vienošanās no 0.50 € / m2

 

sākot no 1.25 €/m2.

*Lai rezervētu pakalpojumu ir jāveic priekšapmaksa 30 €, ja klients atceļ pakalpojumu, tad maksa netiek atgriezta, vai tiek pārcelta uz nākamo pakalpojumu.
*Norādītās cenas ir informatīvas un var mainīties atkarībā no darbu sarežģītības.
*Materiālu sagāde tiek veikta tikai pēc klienta precīza saraksta un norādījumiem.
*Cenas norādītas iekļaujot Latvijas republikā noteiktos nodokļus, bez PVN.

Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu, vai veiktu rezervāciju aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes, vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

Kārlis

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

Pāvels

Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

Anete

Biežāk uzdotie jautājumi

Cikos ieradīsies tīrītāji?

Parasti mēs savu darbu sākam 7:00 – 8:00 no rīta, bet mēs varam vienoties arī par citu laiku. Mēs strādājam arī nedēļas nogalēs un valsts brīvdienās.

Cik ilgu laiku aizņem uzkopšanas pakalpojums?

Tas ir atkarīgs no telpu stāvokļa, kvadratūras un izvēlētā pakalpojuma. Pirms pakalpojuma, vai arī pakalpojuma dienā mēs ieradīsimies pie Tevis, novērtēsim darāmos darbus un pateiksim cik ilgu laiku tas aizņems.

Vai jūs paņemtat līdzi nepieciešamo aprīkojumu un mazgāšanas līdzekļus?

Jā, to visu mēs nodrošinām. Tev nav jārūpējas par mazgāšanas līdzekļiem un ekipējumu.

Vai mēs strādājam arī brīvdienās?

Jā! Mēs strādājam arī valsts brīvdienās. Ņemiet vērā, ka brīvdienu serviss tiek aizņemts agrāk nekā darba dienu serviss. Tas ir jārezervē ļoti savlaicīgi.

Kādus tīrīšanas līdzekļus un ekipējumu jūs lietojat?

Mēs lietojam dažāda veida tīrīšanas līdzekļus un ekipējumu, kurus esam pārbaudījuši pieredzē, tie nav kaitīgi apkārtējai videi. Tavs pienākums ir informēt mūs ja būs jātīra marmors, vai kāda īpaša materiāla virsmas, kā arī alerģijas gadījumā tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība par to informēt iepriekš! Mēs piedāvājam arī ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojumu. Vairāk par mūsu vīziju ekoloģiskajā tīrīšanā lasi sadaļā par mums.

Es neesmu apmierināts ar rezultātu. Ko darīt?

Mēs vēlamies piedāvāt tikai labāko servisu, bet nekļūdās tikai tas kurš neko nedara. Arī mēs esam cilvēki un varam kļūdīties, bet Kārtība Tīrība nekad Tev neliks sadzīvot ar mūsu kļūdām, jo pilnīgi apmierināts klients ir mūsu mērķis. 24 stundu laikā pēc pakalpojuma sniegšanas mēs atkārtoti sazināsimies ar Tevi, lai noskaidrotu, vai visi pakalpojumi ir veikti kvalitatīvi un saskaņā ar Kārtība Tīrība sirdsapziņu.

Vai jūs mazgājat arī virtuves aprīkojumu, flīzes, skapju iekšpuses un sienas?

Standarta tīrīšanas pakalpojumā mēs noslaucīsim, vai nomazgāsim no ārpuses visu tehniku un virsmas bet ja Tu vēlies, lai tiktu izmazgāta arī iekšpuse, iztīrītas flīžu šuves utt…, tad Tev iepriekš papildus ir jārezervē dziļā tīrīšana.

Vai jūs sakopjat pēc sevis?

Parasti tādas nepieciešamības nav. Visi darbi tiek veikti tā lai apkārt nekas cits netiktu nosmērēts. Tomēr, ja mēs kaut ko sasmērēsim, tad aizejot atstāsim visu nevainojami tīru.

Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

    Pakalpojuma veids

    Pieprasījuma veids

    PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

    ×