Fasādes mazgāšana

Tīra fasāde ne tikai labi izskatās, bet arī ievērojami paildzina tās kalpošanas ilglaicību un novērš preikšlaicīga remonta nepieciešamību

JŪRMALA | IKŠĶILE | OGRE | SALASPILS | RĪGA | LIELVĀRDE | ĶEGUMS | BALDONE | ULBROKA | SIGULDA | SAURIEŠI | JELGAVA | MĀRUPE | IECAVA |BAUSKA |ĀDAŽI |TUKUMS | VALMIERA |CĒSIS | JĒKABPILS | SALDUS | KULDĪGA | LIEPĀJA |VENTSPILS | UN VISĀ LATVIJĀ

Fasādes mazgāšana

Mājas ārsienu mazgāšana padara tās tīras, gluži kā jaunas. Ēka, kuras fasāde ir nomazgāta, ir  pamanāma un izceļas starp citām būvēm. Tomēr vēl svarīgāk par to, ka māja vai uzņēmuma ēka ir mirdzoši tīra, ir tas, ka nomazgāta fasāde tiek pasargāta no ātrākas apdares materiālu bojāšānas. Pareiza fasādes apkope palīdz samazināt neparedzētu remonta izmaksu iespējamību, kā arī paaugstina īpašuma vērtību pirms pārdošanas.

Regulāra ēkas mazgāšana ir ieteikta neatkarīgi no tā, no kāda materiāla ir veidota fasāde, bet uz tīras fasādes laicīgi pamanāmi nelielie bojājumi, tad kad vēl nav  nepieciešams pārtaisīt vai pārkrāsot visu fasādi. Fasādes saudzīgā mazgāšanas tehnoloģija atbrīvo no sēnītēm, sūnas, aļģēm, ķērpjiem, putnu izkārnījumiem un citiem netīrumiem, kas nodrošina fasādes ilglaicīgu kalpošanu. Līdz ar to tās pārkrāsošana nebūs vajadzīga tik drīz. Jo ilgāk uz fasādes stāv dažādi mikroorganismi, jo lielāku bojājumu tie nodara. Īpaši bīstamas ir dažādas aļģes un putnu izkārnījumi, bet sūna un ķērpji ar savu sakņu sistēmu noārda fasādes virskārtu.

Mēs izmantojam dabai draudzīgu un Eiropas Savienībā sertificētu fasādes mazgāšanas šampūnu, kurš neatstāj nosēdumus, savukārt tīru ūdeni Izmantojam, ja fasāde nav ļoti netīra. Mazgāšana tikai ar augstspiediena mazgātāju vai tvaiku var radīt tavam īpašumam papildus izmaksas. Pārāk augsts spiediens vai tvaiks iekļūst fasādes mikroplaisās un tajās ilgstoši uzkrājas ūdens un rada labvēlīgu vidi mikroorganismiem, vai ziemā sasalt un neatgriezeniski bojā fasādi. Tieši tvaiks bojā fasādi lielās temperatūras dēļ, jo fasādes mūsu klimatiskajos apstākļos vairumā ir paredzētas no -30 līdz +60 grādiem un nav paredzētas milzīgai tvaika temperatūrai.

Mazgājot fasādi regulāri, reizi dažos gados, ievērojami pagarinās ārsienu kalpošanas laiks.Tas ir draudzīgi ekoloģijai, jo nebūs jāražo jauna fasādes krāsa un tiek taupīta nauda krāsu iegādei un darbaspēka izmantošanai.

Mēs izmantojam dažāda veida mazgāšanas tehnoloģijas: augstspiediena mazgāšanu; maigo mazgāšana ar birstēm; tvaika tīrīšanu, augstspiediena mazgāšanu. Tomēr piemērotākā ir mazgāšana ar saudzīgo tehnoloģiju, kurā tiek izmantots videi draudzīgs fasādes šampūns un zems spiediens, kas nenodara bojājumus apmetumam, ķieģelim, kokam vai krāsai.

Mūsu pieredze un tehnoloģijas mājas fasādes mazgāšanai nodrošina sēnītes, sūnas, aļģes, rūsas un citu netīrumu nomazgāšanu no mājas fasādes.

Kas ir saudzīgā fasādes mazgāšana?

Saudzīgā privātmājas, dzīvokļu vai uzņēmuma ēkas fasādes mazgāšanā izmanto ievērojami zemāku ūdens spiedienu, nekā augstspiediena mazgāšanai. Tradicionālā mazgāšanā ar augstu spiedienu izmanto ūdeni, lai notīrītu netīrumus un nogulsnes. Tomēr nepieredzējuši darbuzņēmēji var netīšām sabojāt fasādi un izveidot bojājumus tajā. Galu galā tas var novest pie tā, ka ūdens nokļūt aiz apšuvuma un iekšējām sienām un rezultātā būs nepieciešams priekšlaicīgs remonts. Piedāvājot saudzīgo mazgāšanas risinājumu, mēs izmantojam uz detaļām orientētu pieeju, lai atbrīvotu māju vai ēkas fasādi no nepievilcīgiem netīrumiem, pelējuma un sūnām, aļģēm, putnu ekskramentiem un citiem netīrumiem. Ņemot vērā mūsu pieredzi, izmantojot augstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļus un aprīkojumu, mēs katru reizi sasniedzam ievērojamu tīrības rezultātu.

Mazgāt, vai pārkrāsot?

Domā par fasādes pārkrāsošanu? Apdomā un jautā mums, var būt ka tā ir lieka. Iespējams, fasādi nepieciešams tikai nomazgāt. Mazgāšana ir ievērojami lētāka nekā pārkrāsošana, kā arī tas ir ekoloģiski un ekonomiski pamatoti, jo nav jāražo jauna krāsa un jāalgo krāsotāji.  

Ja tomēr ir nepieciešams un pieņemat lēmumu fasādi pārkrāsot, iesakām to nomazgāt pirms krāsošanas, lai zem krāsas nepaliek mikroorganismi, tā nodrošinot atjaunotās fasādes daudz ilgāku kalpošanu. Ja fasāde netiek mazgāta pirms krāsošanas darbiem, tad tas palielina risku, ka krāsa var atlupt, vai bojāties krāsas apakšslānis. Regulāri kopjot ēku ārsienas tu ievērojami paildzināsi to kalpošanas laiku, jo uz sienas nekrāsies mikroorganismi un vielas, kuras bojā fasādi.

.

Kādas fasādes mēs mazgājam??

Dekoratīvā apmetuma, ķieģeļu, koka, metāla, plastmasas, sendvičpaneļu, stikla fasādes. Mēs mazgājam visa tipa fasādes un katram darbam izvēlamies piemērotāko tehnoloģiju un mazgāšanas līdzekļus. 
Mēs apkopjam jebkura apjoma fasādes – gan lielas , gan mazas un katrs objekts ir kā izaicinājums pierādīt mūsu profesionalitāti.

Dzīvokļu māju, publisko un komercēku sienu mazgāšana

Mēs profesionāli veicam dažāda tipa ēku un fasādes mazgāšanu. Katram objektam izvēlamies piemērotāko fasādes mazgāšanas tehnoloģiju. Īpašumu apsaimniekotājiem un īpašniekiem piedāvājam uzturēt īpašumu skaistu, jo tavā biznesa, svarīgs ir nomas ēkas vai ražotnes izskats, turklāt tas palielina īpašuma vērtību un rada labu iespaidu taviem klientiem, potenciālajam pircējiem un investoriem. Mūsu Kārtība Tīrība komanda vēlas, lai jūsu uzņēmums vienmēr rada vislabāko iespaidu.

Dzīvokļu īpašnieku biedrībām, iesakām ik pa laikam mazgāt māju ārsienas, jo tas palīdzēs samazināt uzturēšanas izdevumus, paildzinot fasādes kalpošanas laiku un aizsargās to pret prekšlaicīgu bojāšanos. 

Mēs zinām, ka tavs laiks ir vērtīgs. Tāpēc mēs plānojam mūsu tīrīšanas pakalpojums tad, kad tie jums būs visērtākie.

Cenas

Sākot no 0.80 € / m2.
*Fasādes mazgāšanas cena ir atkarīga no darbu sarežģītības un apjoma.

*Fasādes mazgāšanas pakalpojuma minimālā cena ir 100 €.

Sākot no 2.00 € /m2.

Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu vai veiktu rezervāciju, aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu, apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

Liels paldies par atsaucību un vieglo komunikāciju. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināts.

Juris

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies!

Pāvels

Fantastiski rezultāti, augta atbildības sajūta un sapratne cilvēciskā ziņā ir pirmie vārdi ko gribas teikt. Esmu ļoti apmierināta un noteikti izmantošu vēl. Tiešām fantastiski!!!! Iesaku.

Katrina

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai man ir jābūt klāt tad, kad tiek veikts pakalpojums?

Nē, tas ir labākais, ka lielākā daļa privātmāju var tikt nomazgātas dienas laikā un vakarā tu atgiezīsies spīdoši tīrā mājā. Savukārt komercēku un publisko ēku mazgāšanu mēs plānojam tā, lai neraucētu tās darbību.

Vai mazgājot koka sienas, tās netiek bojātas un nezaudē to ilgmūžību?

Nē, izvēloties saudzīgo fasādes mazgāšanas tehnoloģiju, koks būs daudz veselīgāks un kalpos ilgāk nekā gadījumā, ja tas tiks atstāts netīrs, apaudzis ar netīrumiem, sūnām, ķērpjiem un aļģēm.

Kas man ir jānodrošina pirms darbu veikšanas?

Mums ir nepieciešama pieeja dārza ūdens krānam, vēlams lai tas būtu standarta šļūtenes savienojums vai ½″, vai ¾ krāna pieslēgs ar iekšējo, vai ārējo vītni. Jābūt ir brīvai pieejai mājas fasādei, lai 2-3 metru attālumā ēkas piekļuvi netraucē smagi priekšmeti, automašīnas.

Vai mazgājot var sabojāt fasādi?

Ja fasāde nav ļoti sliktā stāvoklī, tad to sabojāt nevar. Mēs pārsvarā izmantojam saudzīgo mazgāšanas tehnoloģiju. Ja mājai ir plaisas, caurumi vai citi bojājumi, tad pirms mazgāšanas vispirms ir jāveic remontdarbi un tikai pēc tam iesakām veikt fasādes mazgāšanu.

Vai koks, ja tas ir pārklāts ar antiseptiķi, mazgājot nezaudē savas īpašības?

Tas zaudē ļoti nedaudz, vai nezaudē vispār. Ja ir pagājis ilgāks laiks kopš aizsarglīdzekļa uzklāšanas, tad iesakām pēc mazgāšanas to pārklāt atkal, lai nodrošinātu koka ilgmūžību. Lielāku ļaunumu kokam nodara sūnas, aļģes, pelējums un to nepieciešams laicīgi nomazgāt.

Kā saņemt atlaidi fasādes mazgāšanai?

Izvēlies vairākus pakalpojumus kopā! Piemēram fasādes mazgāšanu, jumta tīrīšanu un logu mazgāšanu.

Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

    Pakalpojuma veids

    Pieprasījuma veids

    PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

    ×