Mīksto mēbeļu, paklāju un auto salonu ķīmiskā tīrīšana

Tīrība dod svaiguma sajūtu un brīnišķīgu izskatu paklājam, dīvānam, vai automašīnas salonam

IKŠĶILE | OGRE | SALASPILS | RĪGA | UN APKĀRTNĒ

Ķīmiskā tīrīšana

Labas kvalitātes paklāju un mēbeļu tīrīšana ne tikai veido vizuāli pievilcīgu izskatu, bet arī nodrošina veselīgu iekštelpu vidi. Izmantojot profesionālu mēbeļu un paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu, tiks panākts, ka tie izskatīsies jaunāki un vienlaikus likvidēsim  putekļu ērcītes, baktērijas un netīrumi, ks varētu apdraudēt ģimenes locekļu veselību.  Regulāri mazgājot paklājus un mīkstās mēbeles, Tu ekonomēsi naudu, jo tie kalpos ilgāk. Nr. 1 ienaidnieks dīvānu un paklāju un citu tekstila un ādas izstrādājumu ilgai kalpošanai ir netīrumi, kas tos ar laiku padara arvien nolietotākus un galu galā tie ir jāmaina pret jauniem. Tu vari mēģināt tīrīt dīvānu vai automašīnas salonu pats, bet bez speciālas tehnikas ne tikai riskē sabojāt mēbeles un paklājus, bet arī velti tērēsi brīvo laiku, tā vietā, lai to veltītu hobijiem, ģimenei vai naudas pelnīšanai. Ķīmiskajai tīrīšanai mēs izmantojam dabai draudzīgus un ne alerģiskus tīrīšanas līdzekļus.
Mūsu speciālists ieradīsies un izvēlēsies kādu tīrīšanas tehnoloģiju izmantot: vai tā būs aukstā vai karstā ūdens mazgāšana, sausā mazgāšana, vai sauso putu mazgāšana. Jāņem vērā, ka ļoti vecus un dziļus traipus var būt neiespējami pilnībā iztīrīt, bet neskatoties uz to atšķirība starp mazgātu un nemazgātu mīksto mēbeli ir iespaidīga.

Mīksto mēbeļu tīrīšana

Praktiski visiem cilvēkiem mājās ir mīkstās mēbeles. Ja vēlies tās atkal redzēt kā jaunas, tad dažreiz rodas jautājums, kam uzticēt tīrīšanu. To var darīt arī pats, internetā atrodot pamācības, bet mēs to neiesakām. Bez speciālas tehnikas tas ir ļoti laikietilpīgs process un rezultāts visdrīzāk nebūs tāds kā to vēlies. Auduma apdare ir smalka padarīšana un tā ir jātīra ļoti uzmanīgi. Mūsu komandai ir nepieciešamās iekārtas un prasmes, lai droši un kvalitatīvi iztīrītu auduma apdari. Mēs varam noņemt spalvas, dažādu ēdienu un dzērienu traipus, košļājāmās gumijas, tintes un daudzus citus dažādus traipus.  Mūsu speciālists ieradīsies un izvēlēsies kādu tīrīšanas tehnoloģiju izmantot: vai tā būs aukstā vai karstā ūdens mazgāšana, sausā mazgāšana, vai sauso putu mazgāšana. Ir jāņem vērā, ka ļoti vecus un dziļus traipus var būt neiespējami pilnībā iztīrīt.

Paklāju un tepiķu tīrīšana

Netīri apavi un dubļainas ķepas ne tikai padara sliktāku paklāja izskatu, bet var arī pasliktināt iekštelpu gaisa kvalitāti. Protams, ka svaigi iztīrīti grīdas segumi un paklāji izskatās brīnišķīgi, bet arī paildzina to kalpošanas mūžu. Galu galā, kad paklāji būs iztīrīti, tie izskatīsies tuvu tam kādi tie bija jauni. Tomēr paklāju tīrīšana dod arī sekundāru efektu: veselīgāku mājokli vai biroja telpas. Priekš mums nav paklāju, kuri ir pārāk lieli vai netīri. Ar mūsu iemaņām un iekārtām mēs iztīrīsim paklāju ātri un efektīvi.

Ādas mēbeļu tīrīšana

 Ādas mēbeles ir līdzīgas cilvēku ādai tādā nozīmē, ka tā ir regulāri jātīra un jākopj. Pretējā gadījumā tā ātri noveco, nolietojas un plaisā. Tas attiecas arī uz mākslīgās ādas mēbelēm. Ja ādas mēbeles netiek regulāri koptas tad, ķermeņa eļļas un netīrumi nojauc ādas aizsargkārtu un netīrumi iekļūst dziļāk ādā, kā rezultātā to var būt neiespējami iztīrīt. Mēs spējam pat visnetīrākajām ādas mēbelēm likt atkal izskatīties pievilcīgi un padarīsim to izskatu tik jaunu cik vien iespējams. Jāņem vērā, ka dziļi ieēdušos traipus no ādas var būt neiespējami pilnībā iztīt. Pēc tīrīšanas procesa mēs ieeļļojam mēbeles ar 100% dabīgu kokosriekstu palmu eļļu.

Matraču tīrīšana

Tas ir ļoti ieteicams, ik pa laikam atbrīvot matračus no traipiem, izmantojot profesionālus tīrīšanas pakalpojumus. Matracis, kuram ir traipi, var būt veselībai kaitīgs un vizuāli nepievilcīgs, Tā virsmā un iekšpusē krājas baktērijas un putekļu ērcītes.  Noņemam arī urīna traipus un maksimāli neitralizējam tā smaku.

Automašīnas salona tīrīšana

Mēs visi zinām automašīnu nozīmi mūsu ikdienas dzīvē. Mēs tajā pavadām lielu dzīves daļu – lai dotos uz dorbu, vadājot bērnus uz un no skolas, dodoties iepirkties. Pavadot  ilgu laiku aotomašīnā, tās salons ar katru reizi kļūst arvien netīrāks. Atjauno sava transportlīdzekļa sākotnējo stāvokli. Mūsu automašīnu salonu tīrīšanas pakalpojums  palīdz saglabāt  auto polsterējuma smaržu patīkamu, svaigu, higiēnisku un tīru. Automašīnu salona tīrīšana ne tikai sniegs tīru un spilgtu izskatu, bet arī pagarinās sēdekļu pārvalku mūžu. Mēs izmantojam augstākās kvalitātes tīrīšanas tehniku un līdzekļus.

Cenas

Pakalpojums

Auduma mēbeles

Ādas mēbeles

Piezīmes

Minimālā pakalpojuma cena 45 € 55 €  
Divvietīgs dīvāns no 35 € no 45 €  
Trīsvietīgs dīvāns no 45 € no 60 €  
Stūra dīvāns no 55 € no 70 €  
Vairāk kā 4 sēdvietas no 65 -90 € no 80 – 120 €  
Dīvāna izvelkamā daļa no 15 €  
Dīvāna spilvens 2 €    
Ļoti netīru, ieēdušos traipu tīrīšana no 5 €  Ja mēs nevaram iztīrīt, tad traips visdrīzāk ir neiztīrāms
Papildus elementi kā piemēram pufs no 10 € no 15 €  
Klubkrēsls no 20 € no 30 €  
Datorkrēsls no 10 € no 15 €  
Virtuves krēsls no 5 € no 7 €  
Biroja krēsls no 7 € no 10 €  
Bērnu matracis no 35 €  
Vienvietīgs matracis no 40 €  
Divvietīgs matracis no 55 €  
Mīksto grīdas segumu tīrīšana no 4 € /m2  
Biroja paklāja tīrīšana no 2.50 € /m2  
Paklāju tīrīšana no 6 € /m2  
Bernu ratiņu tīrīšana no 25 €  
Bērnu auto krēsliņu tīrīšana no 15 €  
Automašīnas salona tīrīšana no 70 €    
Automašīnas krēslu tīrīšana no 40 € no 60 €
Urīna, ugunsgrēka un citu smaku neitralizēšana no 45 € no 95 € Jāpiesaka iepriekš

 

no 30€

 • *Tīrot vairākas mēbeles kopā tiek piemērotas atlaides!
 • *Lai rezervētu pakalpojumu ir jāveic priekšapmaksa 30 €, ja klients atceļ pakalpojumu, tad maksa netiek atgriezta, vai tiek pārcelta uz nākamo pakalpojumu.
 • *Norādītās cenas ir informatīvas un var mainīties uz leju, vai augšu atkarībā no netīrības pakāpes un darbu sarežģītības.
 • *Cenas norādītas iekļaujot Latvijas republikā noteiktos nodokļus, bet neiekļauj PVN.

Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu, vai veiktu rezervāciju aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes, vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

Kārlis

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

Pāvels

Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

Anete

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu iegūt atlaidi šim pakalpojumam?

Kombinējot kopā vairākus Kārtība Tīrība pakalpojumus, Tev tiks aprēķināta atlaide.

Vai jūs garantējat pilnīgu traipu noņemšanu?

ļoti reti, bet ir netīrumi, kuri ir sabojājuši tekstilu vai ādu. Tie var būt ķīmiski netīrumi, matu krāsa vai ļoti veci netīrumi, kurus vairs nevar pilnībā iztīrīt. Tomēr, ja nevaram noņemt šos traipus, tad ir ļoti ticams, ka neviens nevarēs to izdarīt. Mēs nevaram dot garantiju, ka visi traipi tiks noņemti.

Vai var iztīrīt urīna, deguma smaku, vai citu specifisku smaku?

Jā, lielāko daļu no smakām var neitralizēt. Šis pakalpojums ir jāpiesaka atsevišķi pirms meistara ierašanās. Bet mūsu metodes jau pirmsākumos nodrošina to ka paklājs vai auduma mēbele smaržos svaigāk un tīrāk.

Cik ilgs laiks paies kamēr izžūs mīkstās mēbeles / matracis / paklājs / auto salons?

Žūšanas laiks atkarīgs no laika apstākļiem, sezonas, istabas temperatūras un ļoti svarīgs faktors ir gaisa cirkulācija, kura ļoti būtiski ietekmē žūšanas procesu. Mīkstās mēbeles parasti žūst  6 – 9 stundas. Matracis žūst 12 – 24 stundas, sintētiskie paklāji žūst 4 – 7, kokvilnas paklāji 5 – 9 stundas pie nosacījuma ja telpā ir gaisa apmaiņa.

Ko darīt ja tīrīšanas procesa laikā apdare ir bojāta?

Iespēja, ka apdare var tikt bojāta, ir ļoti niecīga. Ja tīrīšanas procesā mēs pamanīsim bojājumus, tad tos noteikti piefiksēsim un Tev ziņosim par tiem.

Vai jūs izmantojat ķīmiju veicot tīrīšanas darbus?

Jā, tīrīšana tiek veikta izmantojot ķīmiskās tīrīšanas līdzekļus, jeb tā saucamais tekstila šampūns, bet šie līdzekļi ir droši Tavai ģimenei un mājdzīvniekiem. Bet gadījumā ja Tev, vai ģimenei ir jūtība, vai alerģija pret kādu ķīmisku vielu, tad par to obligāti ir jābrīdina iepriekš un mēs izmantosim alternatīvus līdzekļus.

Vai meistars var pārvietot mēbeles, lai atbrīvotu piekļuvi tīrāmajai vietai, vai mēbelei?

Ja tas ir kafijas galdiņš, vai cita neliela mēbele, tad jā, bet lielāku mēbeļu pārvietošana Tev ir jānodrošina iepriekš. Mums nepieciešamā darba platība ir 1m visapkārt tīrāmajai lietai.

Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

  Pakalpojuma veids

  Pieprasījuma veids

  PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

  ×