Par mums

Godīgums, čakli padarīts darbs un tīra sirdsapziņa ir mūsu motto

Mūsu hobijs ir netīro darīt tīru. Kārtība ir mūsu mērķis.

Mūsu apsēstība ir radīt ideālu Kārtību un Tīrību. Mūsu mērķis ir veidot sakoptu vidi un dot Tev iespējas: pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni, izkopt savus hobijus, pelnīt vairāk naudas laika periodā, kamēr mēs sakopjam Tavu īpašumu. Mēs augam, lai kļūtu par vienas pieturas aģentūru, kur saņemami visi mājsaimniecība un biznesā nepieciešamie  pakalpojumi. Katru gadu mēs pievienojam piedāvājumu klāstam arvien jaunus pakalpojumus. Mēs sākām ar pāris desmit nomazgātu logu, dažiem metriem apgrieztu dzīvžogu, pāris desmit kvadrātmetru iztīrītām telpām, dažām apzaļumotām teritorijām, notīrītiem jumtiem un pāris nomazgātām fasādēm. Pateicoties mūsu klientiem, piedāvājam arvien plašāku pakalpojumu klāstu. Sadarbībā ar piegādātājiem, apgūstam jaunas iemaņas, nemitīgi mācoties. Ieviešam jaunus pakalpojumus un tehnoloģijas. Mums patīk mācīties. Mums patīk sagādāt sev un klientiem prieku.Mums patīk kalpot Tev.

Kā uzticēt savu īpašumu mums?

Mums vienmēr ir prieks strādāt, ja saimnieks vai saimniece ir mājās. Ne vienmēr mēs varam būt pieejami laikā, kad Tu esi mājās. Lielākoties pakalpojumus sniedzam darba dienās, tomēr strādājam arī brīvdienās, kad esat mājās. Nedēļas nogales mēdz būt ļoti pieprasītas, tādēļ ieteikums – rezervēt pakalpojumu sniegšanu laicīgi.  Mūsu mērķis ir atvieglot Tavu dzīvi, lai vari vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni, nodoties saviem vaļaspriekiem vai pavisam vienkārši – pelnīt naudu, kamēr mēs uzkopjam Tavu īpašumu vai uzņēmumu.  Ir klienti, kas mums uztic atslēgas jau pirmajā sadarbības reizē. Citreiz jāpaiet laikam, līdz iepazīstamies un gūstam uzticību.  Mūs moto ir godīgums, čakli padarīts darbs un tīra sirdsapziņa!

Godīgi vēlamies atzīt, ka tikai “mazgājot ar pelniem”,  iegūsi simtprocentīgu dabai draudzīgu rezultātu. Mēs cenšamies izmantot tikai tādus līdzekļus, kas maksimāli maz kaitē dabai. Mēs brīdināsim, ja kādam pakalpojumam, kā piemēram gāzes bārbekjū tīrīšanai, būs nepieciešami spēcīgāki tīrīšanas līdzekļi un tomēr, mēs izmantojam tikai Eiropas Savienībā HACCP apstiprinātus tīrīšanas līdzekļus.  Runājot par ķīmiju – no tās sastāv visi eko, bio, zaļie un vēl nezin-kādi līdzekļi. Maz ir pieejami līdzekļi, kuri efektīvi notīra netīrumus un rada minimālu ietekmi uz dabu. Ja vēlies tīrīt ar dabai visdraudzīgākajiem tīrīšanas līdzekļiem, tad ir jāpārstāj ikdienā lietot arī “fairy” un trauku mazgājamās mašīnas tabletes. Mēs esam atraduši risinājumu, kurš mūsuprāt, ir viens no labākajiem ekoloģiskās tīrīšanas līdzekļiem  Zero Natural Force produkti, kuri ir bez alergēniem un pārbaudīti dermatoloģiskos testos.   
Pats dabai draudzīgākais, no mūsu pakalpojumiem, ir augstspiediena mazgāšana, kur tiek izmantots tīrs ūdens, Latvijā ražota elektrība un Husquarna tehnoloģijas.
Mēs esam par zaļu pasauli! Jautā mums, kad vēlies izmantot viszaļākos līdzekļus un uzticies mums. Viegli ir iekrist uz mārketinga trikiem. Mūsuprāt patiesi ekoloģiska ir tikai pirmkultūra, apvienojumā ar senām vērtībām un mūsdienīgu izpratni. Lai arī ar šādiem uzskatiem mēs varam zaudēt kādu klientu, kas izvēlēsies uzņēmumu, kas sevi reklamē, kā pakalpojuma sniedzēju ar pilnīgi ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem, tomēr mūsu skatījums par ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem  dod mums iespēju dzīvot ar tīru sirdsapziņu. Drīzumā mēs papildināsim pied\avājuma klāstu – telpu ekoloģisko uzkošanu, kur tiek izmantots tikai.ūdens. H2O.

Mēs sadarbojamieas ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļu,, ekipējuma ražotājiem un piegādātājiem. Tev nav jālauza galva par tīrīšanas un uzkopšnas līdzekļiem un ekipējumu. Mēs visu atvedīsim sev līdzi un pārvērtīsim Jūsu mājas par vietu, kur vēlaties un bezgala vēlaties atgriezties.

Sadarbojamies ar: 
higena.lv – mūsu lieldraugi
Wilks USA – augstspiediena un zema spiediena saudzīgas tehnoloģijas
Zero Natural Force – ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi
Unger – logu mazgāšanas ekipējums
Sutter professional – tīrīšanas līdzekļi
Calfanme – ekohigēnas risinājumi
Wetrok – tehnoloģijas, sistēmas un metodoloģijas optimizētai higēnai
Santoema – paklāju un tekstila tīrīšanas iekārtas
Prana KO – paklāju un dīvānu mazgāšanas, smaku noņemšanas līdzekļi
Anniko – paklājzāliens
Latvijas šķirnes sēklas – skaistam zālienam
Tomes kokaudzētava, Baltezera kokaudzētava – skaistiem apstādījumiem

 

 

Mēs vēlamies piedāvāt tikai labāko servisu. Tomēr atceramies, ka nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Arī mēs esam cilvēki un varam kļūdīties, bet Kārtība Tīrība parūpēsies, lai klients neciestu no mūsu kļūdām. Mūsu mērķis ir apmierināts . 24 stundu laikā pēc pakalpojuma sniegšanas, Jūs variet sazināties ar mums, ja ir radusies kāda darba procesa kļūda tīrīšanas pakalpojumos. Savukārt citiem pakalpojumiem garantija var būt no vairākām nedēļām, līdz pat diviem gadiem. Par katra pakalpojuma garantijas laiku jautājiet un mmēs vienosimies ar Tevi. Mūsu mērķis ir Kārtība un Tīrība un apmierināts klients, kurš atgriežas pie mums atkal, un atkal.

Mūsu garīgo izaugsmi vada Bakhtiwedanta Swami Srila Praphupāda un slavenākais latvijas krišnaīds Uģis Kuģis. Mēs iedvesmojamies no Robina Šarmas, Jura Rubeņa, Paula Koelju, Ričarda Brensona, Valērija Siņeļņikova, Džeka Kenfīlda, Induļa Paiča, Ričarda Rora, Stīva Džobsa, Lobsanga Rampas, Reja Bredberija un skolotāja Satya Narayan Goenka un arī no daudziem citiem pasaules viedākajiem un gaišākajiem prātiem. 
Ja kaut viens no šiem vārdiem Tev ir pazīstams, Tu esi veiksminieks. Ja, nē, tad Tu drīz par tādu kļūsi. Neviena ideja nerealizējas, ja Tu nestrādā tās labā, jeb “idejas piepildās, ja tās darbina”.

Ar mieru, mīlestību, prieku un harmoniju,
Juris Alksnis
Cilvēks.

Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

Kārlis

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

Pāvels

Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

Anete

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādos reģionos jūs nodrošināt pakalpojumus?

Pārsvarā strādājam Ikšķilē, Ogrē, Pierīgā un to apkārtnē. Atsevišķus pakalpojumus  nodrošinām arī citviet Latvijā.

Kā var apmaksāt pakalpojumu?

Rezervācijas priekšapmaksu un pakalpojumu iespējams apmaksāt ar bankas pārskatījumu, norēķinu karti, vai skaidrā naudā. Par norēķiniem ar maksājumu karti vēlams brīdināt iepriekš.

Kā veikt pakalpojuma rezervāciju?

Lai rezervētu pakalpojumu aizpildi pieteikuma formu, sūti e-pastu, vai zvani, mēs vienosimies par precīzu, vai aptuvenu pakalpojuma cenu, bet lai rezervācija tiktu apstiprināta Tev, iespējams,  būs jāveic priekšapmaksa 30 € apmērā. Ja pakalpojums tiek atcelts, tad priekšapmaksa netiek atgriezta, bet to var pārcelt uz nākamo pakalpojumu.

Kā tiek veikta laika uzskaite?

Laiks tiek skaitīts no brīža, kad meistars ierodas Tavā īpašumā. Laika solis ir 1/2 h un jebkura pakalpojuma minimālā cena ir 30 €.

Saņem piedāvājumu -vai- Uzdod jautājumu

Pieprasījuma veids

Pakalpojumi

12 + 10 =

Palīdzēt? Raksti man!