Augstspiediena mazgāšana

Tīrs un sakopts īpašums ir brīnišķīgs īpašums

IKŠĶILE | OGRE | SALASPILS | RĪGA | UN APKĀRTNE

Augstspiediena mazgāšana

Ar augstspiediena mazgāšanu jūsu mājas fasāde, jumts, piebraucamais ceļš, terase, dārza mēbeles, žogs atgūs to sākotnējo izskatu. Mēs izmantojam profesionālu augstspiediena mazgāšanas tehniku, kura nodrošina līdz pat 260 atmosfēru spiedienu, savukārt bitumena šindeļa jumtiem veicam saudzīgu manuālo jumta attīrīšanu no sūnām un uzklājam pret sūnu līdzekli.   

Bruģim, betonam, flīzēm, asfaltam 

Ietves, piebraucamie ceļi, norobežojošās malas pēc apstrādes ar augstspiediena mazgāšanas – viss izskatīsies kā jauns. Palielini sava īpašuma vērtību savās un citu acīs!

Jumtam 

Metāla, dakstiņu, šīfera, viļņoto lokšņu jumtiem mēs izmantojam augstspiediena mazgāšanu, bet šindeļa jumtiem, lai nezaudētu tā ilgmūžību, veicam manuālu jumta attīrīšanu no sūnas un uzklājam pret veģetācijas līdzekli uz jumta, kas nodrošina 3-5 gadus tīru jumtu. Izmantojam dabai draudzīgus mazgāšanas un pret sūnu līdzekļus, kuri nekaitē apkārtējiem augiem. Veicam arī nelielus jumta remontus.

Fasādei 

Mazgājam: koka, akmens, betona, apmetuma fasādes. Pirms pasūti šo pakalpojumu, sazinies ar mums, lai noskaidrotu vai augstspiediena mazgāšana ir piemērota jūsu fasādei. Iesakām, pirms īpašuma fasādes pārkrāsošanas, to nomazgāt ar augstspiedienu.

Kokam, plastmasai, metālam 

Terases, žogi, dārza mēbeles, bērnu spēļu laukumi – tas viss laika gaitā apaug ar sūnām, pelējumu, sūnām, netīrumiem. To visu nomazgāsim, tā pagarinot konstrukciju ilgmūžību. Pirms metāla konstrukciju pārkrāsošanas, mēs noņemsim visas organiskās vielas, rūsu un atlupušo krāsu, kas nodrošina daudz labāku jaunās krāsas noturību.

Žogam 

Ar augstspiediena mazgāšanu mēs radīsim brīnumu tavā īpašumā. Koka vai metāla žogi, betona stabiņi vai žoga pamati – to visu var nomazgāt un likt šīm būvēm izskatīties atkal kā jaunām. Savukārt ja koka žogs ir apaudzis ar zaļo aļi, tad tas nebūs jāmazgā, lai iegūtu tīru žogu, mēs to apstrādāsim ap speciālu kokam paredzētu pretaļģu līdzekli un pāris nedēļu laikā tas atkal izskatīsies kā jauns, ar augstspiedienu jāmazgā būs tikai betona stabi un pamatnes.

Kanalizācijas cauruļu tīrīšana

Cauruļvadus visbiežāk tīra ar metāla troses palīdzību, bet mēs piedāvājam cauruļvadu mazgāšanu ar augstspiedienu, pilnībā attīrot un padarot tās kā jaunas no iekšpuses, tā pagarinot cauruļvadu mūžu. Šāda tīrīšanas tehnoloģija ir revolucionāra. Tai pat tuvu nestāv klāt ierastās cauruļvadu tīrīšanas metodes. Mēs mazgājam kanalizācijas, notekūdeņu un rūpniecības uzņēmumu cauruļvadus.

Pēc mazgāšanas apstrāde 

Kā papildus pakalpojumus piedāvājam jumta seguma apstrādi ar dabai draudzīgiem materiāliem, kas aizkavē sūnu un aļģu veidošanos, kā arī bruģa šuvju aizpildīšanu ar smiltīm, koka žogu un konstrukciju pārklāšanu ar antiseptiķi vai antipirēnu. Metāla konstrukciju pārkrāsošanu.

Cenas

Pakalpojums

Minimālā cena  / m²

Piezīmes

Industriālie objekti un virs 300

pēc vienošanās

 

Bruģis, terases, ietves, piebraucamie ceļi, flīzes

no 90 €

Vertikālas virsmas ar piekļuvi bez speciālas tehnikas

Līdz 50 m²

no 2.50 € / m²

 

51 – 100 m²

no 2 € / m²

 

101 – 200 m²

no 1.80 / m²

 

201 un vairāk m²

no 1.60 / m²

 

Bruģa šuvju aizpildīšana

no 0.25 – 0.40 € / m²

 

Jumti

no 180 €

Ar piekļuvi no jumta

Līdz 100 m²

no 3 € / m²

 

101 – 200 m²

no 2.50 € / m²

 

201 un vairāk m²

no 2.20 € / m²

 

Pacēlāja noma

no 50 – 240 € /diena

Ja nav iespējams piekļūt no jumta

Fasādes

no 90 €

 

Līdz 3.5 m augstumam

no 3.50 € / m²

 

Virs 3.5 m augstums

no 4.50 € / m²

 

Pacēlāja noma

no 50 – 240 €/ diena

Virs 3.5 m augstumam

Koka virsmas (terases)

no 90 €

 

Līdz 50 m²

no 2.50 € / m²

 

51 – 100 m²

no 2 € / m²

 

101 – 200 m²

no 1.80 € / m²

 

201 un vairāk m²

no 1.60 €  / m²

 

Žogs

no 90 € / pēc vienošanās

 

Cauruļu tīrīšana

no 50 € / no 5 € /m

 

Mēbeles, bērnu laukumi u.c.

no 90 € / pēc vienošanās

 

Krāsošaana, antiseptiķa – antipirēna uzklāšana

pēc vienošanās

 

Jumta aizsardzība pret sūnu un aļģu veidošanos

no 90 € /
0.80 €/ m²

iespējams pēc jumta mazgāšanas 

 

Sākot no 1,60€ /m2.

*Jumtu mazgāšanas cenas ir atkarīgas no tā vai jumtam var piekļūt bez pacēlāja, no slīpuma, vai jumta segums atļauj staigāšanu pa to, vai ir pieejamas drošas atsaites vietas.
*Augstspiediena mazgāšanas pakalpojuma minimālā cena ir 90 €, jumtiem 180 €
*Lai rezervētu pakalpojumu ir jāveic priekšapmaksa 90 – 180 €. Ja klients atceļ pakalpojumu, priekšapmaksa netiek atgriezta, vai tiek pārcelta uz nākamo pakalpojumu.
*Norādītās cenas ir informatīvas un var mainīties atkarībā no darbu sarežģītības.
*Cenas norādītas, iekļaujot Latvijas republikā noteiktos nodokļus, bez PVN. 

Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu vai veiktu rezervāciju, aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu, apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

Kārlis

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

Pāvels

Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

Anete

Biežāk uzdotie jautājumi

Kapēc mazgājot ar augstspiedienu netiek lietota ķīmija?

Mazgāšana bieži tik veikta vietās, kur blakus ir dārzs/zālājs. Ja mēs lietotu ķīmiju, tā varētu nonākt augsnē un kaitēt augiem. Augstspiediena mazgāšana ir pietiekami efektīva.  Izņēmums ir šindeļa jumtu zema spiediena mazgāšana, kur izmantojam speciālus, dabai draudzīgus mazgāšanas līdzekļus.

Kas man ir jānodrošina?

Tev ir jānodrošina piekļuve tekošam ūdenim un elektrībai.  Vietai, kuru vēlaties mazgāt, vēlama pienācīga ūdens novadīšanas iespēja, bet tas nav obligāti.

Vai mazgājot bruģi, netiek izskalotas smiltis?

Mēs piedāvājam arī smilšu atjaunošanu bruģa spraugās, tev tikai būs janopērk maiss ar smiltīm. Tomēr pieredze rāda, ka smilts atjaunošana nav obligāta bruģim, kurš ir ieklāts salīdzinoši nesen, tikai pirms vairākiem gadiem. Smilts atjaunošanas pakalpojums ir par papildus samaksu.

Vai bitumena šindeļa jumtu drīkst mazgāt ar augstspiedienu?

Tas nav ieteicams, jumtu ražotāji to neiesaka. Mēs bitumena šindeli mazgājam ar zemu spiedienu un speciāliem mazgāšanas līdzekļiem. Ja vēlies mēs varam mazgāt bitumena šindeli arī ar augstspiedienu, bet tā Tu samazināsi jumta ilgmūžību, jo tādā veidā no bitumena tiek izskalotas svarīgās akmens daļiņas.

Vai koks, ja tas ir pārklāts ar antiseptiķi, mazgājot nezaudē savas īpašības?

Tas zaudē ļoti nedaudz  atkarībā no aitiseptiķa vai antipirēna īpašībām, ar ko koks ir apstŗādāts  pēdējo pāris gadu laikā. Ja ir pagājis ilgāks laiks kopš aizsarglīdzekļa uzklāšanas, tad iesakām pēc mazgāšanas to pārklāt atkal, lai nodrošinātu koka ilgmūžību. Lielāku ļaunumu kokam nodara sūnas, aļģes un pelējums.

Kādas virsmas var mazgāt ar augstspiedienu?

Plastmasu, flīzes, betonu, akmeni, metālu, koku – pietiekami daudz ko, kas ir ciets un izturīgs. Vienīgais izņēmums ir stikls. Dažādām virsmām izmantojam attiecīgu atmosfēru spiedienu, lai nerastos ievērojami bojājumi.

Vai ir nepieciešams pacēlājs mazgājot jumtu, vai fasādi?

Fasādei virs 3,5 metru augstumā ir nepieciešams pacēlājs, vai sastatnes.
Jumtu mazgāšanai, ja tie ir ļoti slīpi vai nedroši, lai uz tiem atrastos, vai nav pieejamas drošas atsaites vietas mēs izmantosim pacēlāju.
Mēs nodrošinām sastatņu, vai pacēlāja piegādi objektam.

Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

    Pakalpojuma veids

    Pieprasījuma veids

    PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

    ×