Logu un stikla konstrukciju mazgāšana

Uzlabo sava īpašuma izskatu, ielaid gaismu, nodrošini dzirkstoši tīrus stiklus.

IKŠĶILE | OGRE | SALASPILS | RĪGA | UN APKĀRTNE

Logu mazgāšana

Viena no patiesākajām pazīmēm kā vislabāk noskaidrot to, ka  māja ir profesionāli iztīrīta, ir dzirkstoši logi. Mūsu logu mazgāšanas pakalpojums ir 100% roku darbs, ar kuru, kā pierādījies, var iegūt vislabāko rezultātu, salīdzinot ar citām tehnikām. Tomēr, ne tikai ideāls logu tīrīšanas darbs ir grūts uzdevums, tas var būt arī fiziski smags un tehniski sarežģīts. Tas prasa daudzu stundu praksi, lai iegūtu tīrīšanas prasmes, kas sniedz vēlamo rezultātu. Ļauj saules gaismai mainīt visu mājas vizuālo izskatu! Mēs piedāvājam divu veidu pakalpojumus: pirmajā tiek nomazgāti logi, logu rāmji un notīrītas palodzes; otrajā tiek papildus tīrīta arī loga vērtne, jeb kā tautā mēdz teikt “rāmja iekšpuse”. Ja logiem ir rāmjveida insektu tīkli, tad, pēc vajadzības, arī tie tiek mazgāti, kā papildus pakalpojums.
Atceries, ja Tu plāno īpašuma pārdošanu, tad tīri logi palielina tā vērtību!

Stikla konstrukciju mazgāšana

Mazgājam dažādu formu un izmēru stikla konstrukcijas un logus, kā arī franču logus, stikla iekšdurvis, sienas, margas, balkonu stiklojumu, oranžērijas, jumtiņus, vitrāžas, komerciālos logus, spoguļus utt…

Uzņēmumiem

 

Mēs nomazgāsim Tava uzņēmuma logus, lai palīdzētu Tavam uzņēmumam izskatīties pievilcīgāk.
Izmantojot mūsu logu tīrīšanu un citus pakalpojumus uzņēmumiem, Tu vari paļauties, ka saņemsi labāko pakalpojumu par cenu. Mēs esam profesionāli, ātri un vienmēr gatavi.
Mēs saprotam, ka Tev ir daudz darba, un Tev nav laika vai enerģijas, lai mazgātu logus, tīrītu telpas, vai piebraucamo ceļu.

Logu regulēšana un kustīgo mehānismu eļļošana

 Piedāvājam papildus pakalpojumu – logu regulēšanu. Ar laiku logi nosēžas, dažreiz pat nepaiet ilgs laiks kopš jaunu logu uzstādīšanas, kad jau veidojas spraugas vai arī loga vērtne berzējas gar loga rāmi. Ja tas ir tikai loga regulēšanas jautājums, tad mēs to varam paveikt.
Svarīgi – mēs neveicam logu remontu, tikai regulēšanu. Logu regulēšanas pakalpojums ietver arī loga mehānismu eļļošanu.

Cenas

Cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Kā viena no lietām, kas ietekmē cenu ir tas, kad un vai logi /stikla konstrukcijas ir iepriekš profesionāli mazgātas. Otrs būtisks faktors kas ietekmē logu mazgāšanas cenu ir piekļūšanas sarežģītība. Trešais ir rūtojums logos un rūšu skaits. Ceturtais – darba apjoms: tiek veikta pilna loga mazgāšana, kas iekļauj arī vērtnes iekšpusi; vai tikai stikla, rāmja un palodžu mazgāšana. Pirmā mazgāšanas reize var būt dārgāka nekā nākamās, pie nosacījuma, ja starp Kārtība Tīrība speciālista mazgāšanas reizēm nav pagājis vairāk nekā viens gads. 
Pirms darbu uzsākšanas vienosimies par veicamajiem darbiem un cenu. 
Veicot cenas pieprasījumu mājaslapā, mēs Tev lūgsim atsūtīt whatsapp vai e-pastā objekta bildes, lai noteiktu aptuvenās izmaksas. Nereti mēs paši apmeklējam objektu pirms darbu uzsākšanas, lai novērtētu darbu apjomu un vienotos par cenu, datumu un laiku.

Pakalpojums           

 

Pirmā stunda / minimālā cena Katra nākamā stunda / cena par vienību Piezīmes
Logu mazgāšana 30 € no 1.25 – 2.50 € / m2 Cena atkarīga no dažādiem faktoriem
Logu regulēšana kopā ar logu mazgāšanu 5 € par pirmo vērtni 3 € par katru nākamo vērtni  
Logu regulēšana 30 € par pirmo vērtni 5 € par katru nākamo vērtni  

sākot no 1.25 €/m2.

*Lai rezervētu pakalpojumu ir jāveic priekšapmaksa 30 €. Ja klients atceļ pakalpojumu, tad maksa netiek atgriezta vai tiek pārcelta uz nākamo pakalpojumu.
*Norādītās cenas ir informatīvas un var mainīties atkarībā no darbu sarežģītības.
*Logu regulēšanas pakalpojums ietver arī kustīgo mehānismu eļļošanu.

*Cenas norādītas, iekļaujot Latvijas republikā noteiktos nodokļus, bez PVN.

Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu, vai veiktu rezervāciju aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes, vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

Kārlis

Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

Pāvels

Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

Anete

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai mazgājot logus var saskrāpēt stiklu?

Ja to dara neprofesionāli, tad ir tāda varbūtība. Mēs izmantojam profesionālas logu mazgāšanas industrijas neskrāpējošās žiletes. Katru reizi mazgājot logus mēs atklājam daudzus lielākus un mazākus skrāpējumus, kurus visbiežāk ir atstājuši celtnieki. Pirms pakalpojuma veikšanas pārbaudām logus un norādām īpašniekam uz lieliem skrāpējumiem, bet mazos skrāpējumus var atklāt tikai mazgāšanas procesā un, ja tie ir būtiski, tad informējam saimnieku.

Vai man jābūt mājās, kad tiek mazgāti logi?

Tas būs noderīgi, ja Tu būsi mājās, lai loga tīrīšanas speciālists varētu pārbaudīt logus un palodzes, un norādīt uz  plaisām un skrāpējumiem. Tomēr pakalpojuma laikā Tev nav jābūt klāt, mēs esam par savstarpēju uzticību. Svarīgākais ir iepriekš vienoties par piekļuvi Tavam īpašumam, Tev nav jāmaina savs ikdienas grafiks. Darbu mēs parasti sākam agri no rīta, bet tajā pašā laikā Tu nejutīsies traucēts. Vēlams būt uz vietas, kad tiek pabeigts un nodots darbs. Lūdzu lasiet sadaļu “Par mums”.

Vai mēs strādājam arī brīvdienās?

Jā! Mēs strādājam arī valsts brīvdienās. Ņemiet vērā, ka brīvdienu serviss tiek aizņemts agrāk nekā darba dienu serviss. Tas ir jārezervē ļoti savlaicīgi.

Kāda veida logus jūs mazgājat?

Mēs mazgājam dažādu formu un izmēru logus, kā arī franču logus, stikla iekšdurvis, jumtiņus, margas, vitrāžas, komerciālos logus, spoguļus utt. Iespējams, mēs nevarēsim nomazgāt ārkārtīgi neērti novietotus jumta logus vai logus, kuri ir izvietoti grūtā leņķī vai ar īpaši sarežģītu piekļuvi.

Kas notiek, ja sāk līt lietus logu mazgāšanas laikā?

Ārējos logus nevar mazgāt stipra lietus laikā. Ja sāk līt stiprs lietus. Logu mazgāšana tiek atlikta uz citu dienu. Neliels lietus netraucē ne mazgāšanai, ne rezultātam.

Vai pastāv risks ka uz stikla paliks papīra pūkas?

Nē, jo logi netiek slaucīti ar papīra salvetēm. Stiklam mēs ļaujam nožūt dabīgi.

Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

    Pakalpojuma veids

    Pieprasījuma veids

    PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

    ×