Lapu, zaru, citu atkritumu izvešana

Palīgs Tavā saimniecībā

IKŠĶILE | OGRE | UN APKĀRTNE

Lapu, zaru, zāles savākšana / izvešana / zāģēšana

Izvedīsim un pēc vajadzības sagrābsim rudens lapas, savāksim zarus, nozāģētus kokus, sakopsim teritoriju, vai īpsašumu, izzāģēsim krūmus un zarus.

Izvešana notiek ar piekabi līdz 3,5 m3 iekļaujot iekraušanu un izkraušanu. Cenas atkarīgas no kravas sarežģitības. Papildius piemaksa par augstuma stāviem un smagām un sarežģītām kravām.

Noteku tīrīšana un mazgāšana

Uztici noteku tīrīšanu profesionāļiem. Vai tā būs manuāla tīrīšana, vai vākuma tīrīšana, vai to paveiksim, atrodoties uz zemes, izmantosim kāpnes vai darbu veiksim no jumta – atstāj to mūsu ziņā.
Papildus piedāvājam arī noteku mazgāšanu –  tās atkal izskatīsies kā jaunas. Ja mēs pamanīsim noteku bojājumus, tad noteikti par to ziņosim Tev. Veicam arī noteku un nelielus jumta remontdarbus.

Telpu atbrīvošana no atkritumiem, demontāža

Dzīvokļa, mājas, vai industriālo telpu atbrīvošana no nevajadzīgiem atkritumiem.

  Lapu savākšana, sniega tīrīšana

  Lapu savākšana ir viens no grūtākajiem rudens darbiem. Uztici šo darbu Kārtība Tīrība darbiniekam. Mēs savāksim lapas un novietosim tās Jūsu norādītajā vietā. Ja nepieciešams – sapakosim tās maisos (papildus pakalpojums).
  Arī sniega tīrīšana nav no tiem vieglākajiem darbiem, mēs notīrīsim ietvi, pagalmu, piebraucamos ceļu un jumtu no sniega.

  Telpu uzkopšana

  Ģenerālā tīrīšana, uzkopšana pēc celtniecības, remonta darbiem, pirms un pēc īrniekiem, ievācoties jaunādzīvoklī. Dziļā tīrīšana. Pilns tīrīšanas cikls. Vairāk informāciju skatīt šeit.  

  Dzīvžogu apgriešana

  Dzīvžogu, tūju, krūmu apgriešana, formēšana un atzarošana. Mēs apgriežam, veidojam un atzarojam gandrīz jebkura lieluma dzīvžogu, tūjas un krūmus.

  Ko mēs neizvedam?!

  Akmeņus, betonu, ķieģeļus utt.. Azbestu saturošus atkritumus (piemēram šīferis), dzīvsudrabu saturošus atkritumus (piemēram termometrus),spuldzes, medikamentus un medicīnas atkritumus, sadzīves ķīmiju, eļļas, krāsas un filtrus, u.c. bīstamos atkritumus MK Noteikumi Nr. 302.  

  *Lai rezervētu pakalpojumu ir jāveic priekšapmaksa 30 €, ja klients atceļ pakalpojumu, tad maksa netiek atgriezta, vai tiek pārcelta uz nākamo pakalpojumu.
  *Norādītās cenas ir informatīvas un var mainīties atkarībā no darbu sarežģītības.
  *Materiālu sagāde tiek veikta tikai pēc klienta precīza saraksta un norādījumiem.
  *Cenas norādītas iekļaujot Latvijas republikā noteiktos nodokļus, bez PVN.

  Veic rezervāciju, vai uzdod jautājumu

  Lai saņemtu aptuvenu cenas aprēķinu, vai veiktu rezervāciju aizpildi pieteikuma anketu. Lūdzu apraksti pakalpojumu pēc iespējas sīkāk, iespējams, mēs lūgsim Tev atsūtīt bildes, vai dosimies apskatīt veicamo darbu.

  Rūpīgs un kvalitatīvs darbs – iesaku!

  Kārlis

  Logi nomazgāti, notekas iztīrītas, dzīvžogs apgriezts. 99% ļoti labs darbs. Paldies Juri!

  Pāvels

  Dīvāns kā jauns! Tīrs un svaigs! Jauna dīvāna iegāde vairs nav nepieciešama! Rūpīgs darbs + jaunas tehnoloģijas = kolosāls rezultāts! Paldies vēlreiz!

  Anete

  Veic rezervāciju – vai – saņem piedāvājumu

   Pakalpojuma veids

   Pieprasījuma veids

   PieprasījumsRezervācijaEsošs klients

   ×